Bebeza.com - Toptan, bebek ve çocuk ürünleri online mağazası
TR EN RU AR  
ÇAĞRI MERKEZİ     +90 533 358 82 52
KAPAT
Kullanım Koşulları

Bebeza.com'a hoş geldiniz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz aşağıda belirtilen koşullara göre sunulmaktadır. Lütfen bu koşulları ve ilgili politikalarımızı dikkatlice okuyun. İnternet sitemizi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Her türlü sorunuz için bize bilgi@bebeza.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Bebeza.com internet sitesine girmeniz ve/veya site içeriğindeki bilgi, içerik ve materyali kullanmanız sonucunda herhangi bir sebeple uğrayabileceğiniz doğrudan ya da dolaylı zararlardan Bebeza.com sorumlu değildir. Bebeza.com internet sitesi, www.bebeza.com adresi dışındaki internet sitelerine bağlantı içerebilir. Bebeza.com kontrolünde olmayan bu sitelerdeki içeriklerden sorumlu değildir.

Bebeza.com'da satılan ürünlerle ilgili yer verebileceğimiz olumlu ya da olumsuz kullanıcı yorumları dolayısıyla Bebeza.com'un hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Hizmet Politikalarımız
Uygulamalarımız hakkında bilgi edinmek için politikalarımızı aşağıdaki linklerden inceleyebilirsiniz:

Mesafeli Satış
Gizlilik & Güvenlik
Garanti & İade

Bebeza.com internet sitesinde gezmek üyelik gerektirmez, ancak Bebeza.com'dan alışveriş yapabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Bebeza.com hesabınızın ve şifrenizin gizliliğini korumak, bilgisayarınıza erişimi sınırlamak ve hesabınızla yapılan işlemlerle ilgili sorumluluk size ait bulunmaktadır. Bebeza.com, konu hakkındaki inisiyatif sadece kendisine ait olmak üzere, hizmet vermeyi reddetme, hesapları iptal etme, herhangi bir içeriği kaldırma ya da değiştirme veya siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Elektronik İletişimler
Bebeza.com, kullanıcı tarafından üyelik sırasında ya da sonrasında, kendisine iletilen iletişim bilgilerini kullanarak, tanıtım ve bilgilendirme amaçlı e-posta, telefon, SMS kanallarından kullanıcıya ulaşma hakkına sahiptir. Kullanıcı dilediği noktada bu iletişimleri kapatabilir.

Fikri - Sınai Mülkiyet Hakları
Bebeza.com, internet sitesindeki tüm içeriğin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve anılan haklar yasal koruma altındadır. Bebeza.com internet sitesinde bulunan hiçbir bilgi, içerik ve materyal önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz veya dağıtılamaz. Aksi yönde fiiller hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirebilecektir.

Yürürlük ve Değişiklikler
Bebeza.com, internet sitesinin içeriği, yapısı, sunulan hizmetler, geçerli politikalar ve bu kullanım koşullarında herhangi bir zamanda ve bu konudaki tüm inisiyatif kendisine ait olmak üzere değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu nedenle internet sitemizi her ziyaret ettiğinizde değişebilecek politikalarımızı ve kullanım koşullarımızı tekrar incelemenizi öneririz.

Bebeza.com Müşteri Hizmetleri
bilgi@bebeza.com


Yeni Üyelik
Yeni üye olabilmek için aşağıdaki adımları izleyiniz...
Üyelik işleminizi sorunsuz tamamlayarak üye olmak için aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurmanızı rica ederiz.

Firma Adı
Yetkili Kişi *
E-posta Adresi *
Telefon *
Üyelik Şifresi *
Üyelik Şifresi ( Tekrar ) *
Ülke *
Şehir
Adres
Onay Kodu *