Bebeza.com - Toptan, bebek ve çocuk ürünleri online mağazası
TR EN RU AR  
ÇAĞRI MERKEZİ     +90 533 358 82 52
Garanti & İade Koşulları
Bebeza.com, tüketici haklarına ve müşterilerimizin taleplerine öncelik verip, bu kanundan doğan haklar ve müşteri taleplerini daima gerekli titizlikle özen ve önem göstermektedir. Aldığınız her ürün, üretici firmanın garantisi altındadır.

Yalnızca "Tedarik Sürecinde" veya "Çıkışa Hazır" statülerindeki siparişlerin iptali mümkün olmaktadır. "Müşteri Hizmetleri" bölümünde bulunan "Sipariş Takibi" sayfasında siparişinize ait bilgilere ulaşabilir ve bilgi@bebeza.com e-posta adresine ya da 0850 304 16 63 numaralı telefona sipariş iptali ile ilgili bilgilendirme yapabilirsiniz.

İade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürün, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş (Orijinal kutusunda/paketinde, kullanılmamış) olmalıdır. Orjinal kutusu/paketi bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade etmek ya da değiştirmek istediğiniz ürünü teslim aldıktan sonraki on dört (14) gün içerisinde orijinal faturasıyla (Sizdeki tüm kopyaları ile birlikte) ve eksiksiz bir şekilde bize göndermeli ve sitemizde "Müşteri Hizmetleri" bölümünde bulunan "İade / Değişim Formu"nu doldurarak bizi bilgilendirmelisiniz. Değiştirmek istediğiniz ürünün yalnızca aynı modeline ait farklı renk talep edebilirsiniz. Satın aldığınız ürünün rengini değiştirmek istiyorsanız, aynı ürünle ilgili yalnızca bir (1) defa değişim talebinde bulunabilirsiniz. Ürününüzü teslim alırken paketin hasarlı olup olmadığına dikkat etmeniz ve eğer hasarlı ise teslim almamanız gerekmektedir.

İadesi yapılan ürün elimize ulaştıktan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli kredi kartınıza ya da banka hesap numaranıza iade edilir. İadenizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde, bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.